Marka CHEMO są to głównie wywoływacze do błon negatywowych oraz papierów pozytywowych, utrwalaczy, przerywaczy, itp. Oferujemy również przygotowanie roztworów według receptur zamawiającego. Marka CHEMO to również preparaty stosowane w półautomatycznej oraz automatycznej obróbce błon rentgenograficznych RTG.Marka CHEMO grupuje płyny i żele magnetyczne stosowane w przemyśle elektromechanicznym oraz przy produkcji i serwisowaniu sprzętu elektroakustycznego.


Zoke
Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą profesjonalnych preparatów wykorzystywanych w obróbce materiałów światłoczułych i materiałów opartych na nanokryształach ferromagnetycznych.
Produkcja oparta jest na zachowaniu najwyższych standardów jakości. Odbywa się ona pod nadzorem laboratorium specjalizującym się w instrumentalnych metodach kontroli jakości. Do każdej partii produktów dołączamy świadectwo jakości. 
Zapewniamy ciągłość dostaw oraz zapewnienie transportu odpowiadającego wymaganiom naszych partnerów.

Podnosimy jakość naszych produktów i dokonujemy ulepszeń ściśle współpracując z jednostkami Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej.