Lockmans Chemistry

 Lockman's Chemistry to marka, która dedykuje swoją działalność dla tworzenia doskonałych preparatów do ochrony zdrowia. Nasze produkty zostały opracowane z myślą o zapewnieniu skutecznej ochrony i wsparcia dla zdrowia. Stawiamy na najwyższą jakość składników i starannie opracowane formuły, aby zapewnić maksymalne korzyści dla zdrowia. Każdy nasz preparat jest starannie przygotowany, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami nauki i technologii. Nasz zespół naukowców i ekspertów nadzoruje cały proces produkcji, aby zapewnić, że każdy produkt spełnia nasze najwyższe standardy jakości.  Dlatego też, jeśli szukasz doskonałych preparatów do ochrony zdrowia, Lockman's Chemistry to marka, na którą możesz polegać. Nasze wyroby są stworzone z pasją i dbałością o Twoje zdrowie.  

NanoMix Koloidalny. Złoto, srebro, miedź. 500ml

Poznaj moc koloidów z preparatem Nanomix koloidalny Locman's Chemistry. Po licznych testach udało się stworzyć produkt, który optymalizuje działanie każdego z nich. W składzie znajduje się mieszanka trzech koloidów: srebra (50%), miedzi (25%) oraz złota (25%). Wszystko zostało zamknięte w eleganckiej szklanej butelce o pojemności 500 ml, która będzie ładnie prezentować się w Twoim domu. Jesteśmy członkiem klastra nanotechnologicznego, wspierającego i rozwijającego działania w zakresie nanotechnologii NANONET, co świadczy o wysokiej klasie naszych produktów.

Pojemność: 
500 ml
Cena: 80 zł

Oliwka magnezowa MineralMix

Oliwka magnezowa MineralMix Locman's Chemistry to regeneracja i relaks na który zasługujesz. Produkt sporządzany jest z najwyższej jakości surowców.Wysokoskoncentrowany olejek zawierający aktywny magnez wraz z dodatkiem minerałów poprawi Twój komfort na wielu płaszczyznach. Do produkcji w naszym laboratorium stosowana jest ultraczysta woda dejonizowana, wytwarzana metodą podwójnej osmozy. Stosowany chlorek magnezu posiada wysoką czystość i pozbawiony jest szkodliwych dodatków.
MineralMix posiada delikatny zapach wanilii uzyskiwany w sposób naturalny z lasek wanilii prosto z Madagaskaru.Cała kompozycja Locman's Chemistry została umieszczona w gustownej szklanej butelce o pojemności 500 ml.

Pojemność: 
500 ml
Cena: 44 zł

Żel Nanomix Koloidalny. 50ml

Poznaj moc koloidów z preparatem Nanomix żel koloidalny Locman's Chemistry. Po licznych testach udało się stworzyć produkt, który optymalizuje działanie każdego z nich a forma żelu jest bardzo wygodna w aplikacji. W składzie znajduje się mieszanka trzech koloidów w stosunku procentowym: srebra (50%), miedzi (25%) oraz złota (25%). Wszystko zostało zamknięte w słoiku z ciemnego szkła o pojemności 50 ml. Jesteśmy członkiem klastra nanotechnologicznego, wspierającego i rozwijającego działania w zakresie nanotechnologii NANONET, co świadczy o wysokiej klasie naszych produktów.

Pojemność: 
50 ml
Cena: 36 zł

Żel DMSO 50% z aloesem. 50ml

DMSO to wykazujący niezwykłą skuteczność środek leczniczy cechujący się wysoką wchłanialnością przez tkankę skórną bez jej uszkodzenia. Dlatego najwygodniejszą formą aplikacji jest żelowy preparat Locman's Chemistry. Prosta i skuteczna formuła na bazie DMSO i Aloesu przyniesie ulgę Twoim mięśniom i stawom. Stężenie dimetylkosulfotleneku wynosi 20 lub 50%. Preparat został zabezpieczony w ciemnym, szklanym słoiku o pojemności 50ml.

20%
Pojemność: 50 ml
Cena: 34 zł

50%
Pojemność: 50 ml
Cena: 38 zł

Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy. 30ml

Ashwagandha to roślina, której właściwości lecznicze znane są już od tysięcy lat. Działanie Ashwagandhy wynika z unikalnych związków zawartych w roślinie. Jest polecana w szczególności dla osób narażonych na stres oraz przewlekle przemęczonych. Stosuje się ją jako adaptogen, czyli nietoksyczny środek redukujący skutki stresu. A dokładniej redukujący poziom kortyzolu (hormonu stresu) co jest szczególnie istotne dla mężczyzn gdyż ma to przełożenie na unormalizowanie poziomu testosteronu.    


Pojemność: 30 ml
Cena: 26 zł

Płyn Lugola 5 lub10%. 30ml

Płyn Lugola Locman's Chemistry posiada działanie odkażające, jest stosowany w leczeniu pewnych schorzeń tarczycy, w zależności od dawki pobudza lub hamuje czynność tego gruczołu. W postaci rozcieńczonej (kilka kropel na 100 ml wody) ma zastosowanie jako antyseptyk do płukania gardła.

5%
Pojemność: 30 ml
Cena: 28 zł

10%
Pojemność: 50 ml
Cena: 36zł

Chloryn sodu MMS 28%. 30ml

Odkryj wszechstronne działanie preparatu MMS marki LOCMAN'S CHEMISTRY. Znany też jako Chloryn Sodu pomaga w walce z różnymi bakteriami, wirusami, robakami, grzybami i pierwotniakami. Znalazł zastosowanie w procesie uzdatniania wody pitnej, dezynfekcji urządzeń sanitarnych a przez niektórych stosowany nawet w terapii alternatywnej. Już 6 kropel preparatu MMS LOCMAN"S CHEMISTRY rozpuszczonych w litrze wody zapewni Ci pewność co do jej jakości. Produkt umieszczony w brązowej buteleczce o pojemności 30 ml wraz z wygodnym zakraplaczem.

Pojemność: 50 ml
Cena: 26 zł

Szukaj