MagOlie

Olejek magnezowy jest szybko działającym i bezpiecznym środkiem dostarczającym do naszego ciała ten pierwiastek przez skórę, tzw „transdermalnie”. Poprzez nią dociera bezpośrednio do krwiobiegu i jest stąd transportowany wprost do komórek, układu limfatycznego , tkanek i kości.  
Głównym miejscem magazynowania magnezu są kości (52,9%), mięśnie (27%) i tkanki miękkie (19,3%). Magnez dociera przez skórę znacznie szybciej niż prze układ trawienny. Trawiony magnez ma trudności w dotarciu do zwapnionych tkanek i kości. Związane jest to ze skomplikowanymi procesami metabolicznymi układu trawiennego. Magnez użyty doustnie wykorzystywany jest na poziomie 30-50%. Natomiast ten transferowany drogą transdermalną jest przyswajany w 100%. Z tego powodu wszelkiego rodzaju skurcze mięśniowe ustępują niemal natychmiast do aplikacji olejku magnezowego. 

Oliwka magnezowa 32%

Oliwka magnezowa zawierająca w swoim składzie 32 procent chlorku magnezu. Komponujemy swoje preparaty wyłącznie na bazie najwyższej jakości surowców. Wszystkie one są badane w naszym laborotorium. Nie zawierają szkodliwych substancji takich jakie metale ciężkie. W tym jesteśmy bezkompromisowi. Działamy ekologicznie. Nie stosujemy opakowań kartonowych, folii czy zbędnych materiałów papierowych. Liczy się jakość sama w sobie…

pojemność:
200 ml spray - 24zł
400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka Mg 32% z borem i jodem

Oliwka magnezowana zawierająca w swoim składzie, prócz magnezu, sole jodu i boru. Są to niezwykle ważne składniki biorące kluczową rolę w wielu procesach metabolizmu organizmu. Jod jest jednym z najbardziej cennych mikroelementów w organizmie. Reguluje wiele procesów hormonalnych. Jego braki mogą być przyczyną wielu chorób . Bor, sprzymierzeniec w regulacji gospodarki wapniowo- fosforanowej. Jego obecność nasila wchłanianie wapnią z układu pokarmowego. Mineralizuje kości.

pojemność:
200 ml spray - 24zł
400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka Mg 32% z krzemem

Krzem jest mierałem który nie tylko wpływa na zdrowie lecz również na urodę. Jest niezbędny do syntezy tak ważnych związków jak kwas hialuronowy, elastyna, kolagen. Sprzyja przeciwdziałaniu krzywicy i chorób kości. Ma niebagatelną rolę w procesach myślowych i zapamiętywaniu. Niestety, z wiekiem zawartość krzemu w organizmie spada. Z tego względu niezwykle ważna jest suplementacja tego pierwiastka. Nie tylko dla skóry, paznokci czy włosów. Ale dla zdrowia ogólnego .

pojemność:
200 ml spray - 24
zł400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka Mg 32% z potasem i wapniem 

Potas i Wapń pełnią niezwykle istotną rolę w organizmie. Wapń jest składnikiem budulcowym i od jego dostarczania zależy stan i funkcjonowanie układu kostnego. Z wiekiem, przyswajalność jelitowa spada , korzystnym staje się dostarczenie go w formie najbardziej dostępnej dla organizmu. Potas jest antagonistą sodu w organizmie. Umożliwia prawidłową regulację zawartości wody. Jest to bezpośrednio związane z układem kwionośnym i prawidłowym ciśnieniem krwi.

pojemność:
200 ml spray - 24zł
400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka magnezowa Herba z wyciągiem z Dziurawca zwyczajnego.

 Wyciąg z dziurawca zwyczajnego posiada działanie przeciwdepresyjne i uspokajające, dlatego polecany jest w stanach niepokoju, zaburzeniach równowagi nerwowej czy wyczerpania nerwowego. Dziurawiec przyda się w domowej apteczce ponieważ stosowany zewnętrznie goi odmrożenia i działa ściągająco

pojemność:
200 ml spray - 24zł
400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka Mg 32% z siarką

Siarka to pierwiastek mineralny, który zajmuje czwarte miejsce w hierarchii makroskładników niezbędnych człowiekowi do życia. Nic dziwnego - siarka pełni wiele bardzo ważnych funkcji w organizmie. Siarkę można znaleźć w kwasie glutaminowym, który jest niezbędny dla układu nerwowego i mózgu, heparynie - związku chemicznym obniżającym ciśnienie krwi - i insulinie - hormonie regulującym poziom cukru we krwi. Siarka jest także podstawowym składnikiem keratyny - białka skóry włosów i paznokci, oraz kolagenu, który odpowiada za młody wygląd skóry.

pojemność:
200 ml spray - 24zł
400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka Mg 32% z cynkiem i selenem

Połączenie cynku i selenu nie jest przypadkowe. Oba te pierwiastki odpowiadają za najważniejsze elementy funkcjonowania naszego organizmu. To nie tylko wygląd zewnętrzy lecz również wigor i potencja. Oba te elementy, w połączeniu z magnezem, stymulują odporność ale również wspierają działanie gruczołów. Polecane szczególnie mężczyznom.


pojemność:
200 ml spray - 24zł
400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka Mg 32% z żelazem i miedzią

Żelazo i miedź to pierwiastki bez których nie może obyć się żaden zdrowy organizm. Żelazo wchodzi w skład hemoglobiny umożliwiając sprawny transport tlenu do każdej z komórek. Wchodzi w skład wielu ważnych enzymach biorących udział w powstawaniu DNA. Miedź uczestniczy w tworzeniu i prawidłowym funkcjonowaniu krwinek czerwonych, układu krążenia czy metabolizmie tłuszczy i węglowodanów. Wpływa na stan układu kostnego - wzmacnia kości i chroni przed osteoporozą.

pojemność:
200 ml spray - 24zł
400 ml - 26zł
1000 ml - 30zł

Oliwka magnezowa 50%

Wysoko skoncentrowany roztwór magnezu. Przeznaczony przede wszystkim do zabiegów związanych z kąpielami. Jego wysoka koncentracja może być bazą do sporządzania kąpieli magnezowych, przygotowania preparatów zawierających duże ilości magnezu, wzbogacania kosmetyków . Inwencję pozostawiamy Tobie. Przecież jest tu prawie połowa świetnie przyswajalnego magnezu

pojemność:
1000 ml - 30zł
Szukaj